HİZMETLERİMİZ

Sigorta

Profesyonel kadromuz ile Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri ile sigorta teklifi hazırlama, Rziko teftiş, poliçe düzenleme ve hasar takibini en hızlı şekilde yapmaktayız. Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda poliçe teminatlarını beraber belirleyip teminat altına alıyoruz. 20 yıllık sigorta tecrübemiz ve genç deneyimli kadromuz ile çözüm odaklı çalışıyoruz.

Çalışmış Olduğumuz Sigorta Branşları

-Yangın

-Mühendislik

-Kaza ( Kasko /  Trafik)

-Sorumluluk

-Nakliyat

-Sağlık Sigortaları

-BES

Sigorta Danışmanlık

Hizmet verdiğimiz kurumsal firmaların sigorta poliçe ihtiyaçlarını ortaya koyma. İhtiyaç duyulan sigorta poliçeleri ile sigorta şartnamesi hazırlayarak, Türkiye’de ve ihtiyaca göre yurtdışında bulunan sigorta şirketlerinden istenilen şartlar çerçevesinde sigorta teklifleri toplanması. Alınan tekliflerin istenilen şartlara uygunluğunun kontrolü ve minimum prim maliyetinin sağlanması. Ödeme planının hazırlanması ve rapor haline getirilerek sigortalıya sunulması konusunda profesyonel destek sağlayarak doğru karar alınması için danışmanlık yapılması

Danışmanlık Verebilecek İşletmeler

-Endüstriyel şirketler

-Çok ortaklı şirketler

-Yurtdışında yatırımları olan şirketler

-Yurtdışında taahhüt işi yapan şirketler

Gayrimenkul Değerleme

Firmaların taşınır ve taşınmaz değerleri ile ilgili konusunda uzman kişilerin maliyet hesaplarını çıkartmak. Sigorta poliçeleri düzenlenirken  doğru bedeller üzerinden sigortalanmasını sağlamak.

Hasar vuku bulduğunda sigorta şirketi ile anlaşmazlık yaşanmaması adına tespitlerde bulunmak.

Sigorta Hasar Hukuku

Müşterimizin sigorta şirketleri, çalışanları ve üçüncü şahıslar ile ilgili anlaşmazlıkları durumunda, şirketimiz ile sözleşmeli olan sigorta avukatı ile birlikte doğru pozisyon alma ve gerekli adımları atmasında sigortalıya yol gösterme konusunda destek olmaktayız.